ČR - 43vpr

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ČR

FOTOGALERIE
31.1.2017 oslavil J. Klemeš 95 narozeniny,  GRATULUJEME.

Návštěva začala tradičně - přivítáním paní velvyslankyně zástupcem velitele praporu.

WINTER SURVIVAL 2017

31.1.2017 oslavil J. Klemeš 95 narozeniny,  GRATULUJEME.

Hradčany 28.9.2016, není lepší oslava pro výsadkáře.

SvatoVáclavský seskok na Ralsko

Seskoky příslušníků 43. výsadkového praporu Chrudim.

Ministr obrany navštívil 43. výsadkový prapor v Chrudimi.
Ve středu 4. listopadu 2015 zavítal ministr obrany Martin Stropnický do Chrudimi k 43. výsadkovému praporu. Zde se zúčastnil výcviku, prohlédl si techniku, vybavení a s vojáky diskutoval o životě v armádě, i o tom, co je trápí.
Spolu s ministrem se setkání s chrudimskými výsadkáři zúčastnili také poslanec David Kasal a starosta města Chrudim Petr Řezníček.
Hosty
v areálu vojenského letiště přivítali velitel 4. brigády rychlého nasazení plukovník Miroslav Hlaváč a velitel praporu podplukovník Róbert Dziak.


Předání pamětní stuhy k bojovému praporu.
Dne 5.10.2015 u příležitosti „Dne výsadkových vojsk“, byla předána bývalým vrchním praporčíkem 4.brn prap. Milošem Prášilem spolu s nynějším vrchním praporčíkem 4.brn prap. Jiřím Hýblem pamětní stuha k bojovému praporu 43.vpr.


HC Sparta Praha
Ve dnech 22. ledna a 26. ledna 2016 odehraje HC Sparta Praha utkání ve prospěch Vojenského fondu solidarity a vzdá tak již po sedmé hold příslušníkům ozbrojených složek a IZS. Koupí lístků můžete tak VFS podpořit i Vy. Krom toho, nabídne se Vám nevšední podívaná - Kajman na ledě (myšleno LR-130 Arm4).

- více na army.cz zde a také na facebooku


 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky